Loan Round-Up : 28/1/2014

Το πρόγραμμα αυτή την Τρίτη ήταν φούλ και στις μικρές της Αγλλίας όπου οι δανεικοί μας παίκτες σε άλλες ομάδες διακρίθηκαν για ακόμη μια φορά. Ας δούμε αναλυτικά τί πέτυχε ο καθένας!

Ο δανεισμός του Luke Garbutt έληξε λόγω τραυματισμού του Oviedo, οπότε πλέον επίστρέφει στην 1η ομάδα.

Η Vitesse του Fransisco Junior δεν είχε αγώνα μεσοβδόμαδα.

John Lundstram και Shane Duffy ήταν ξανά βασικοί με την Yeovil , με τον δεύτερο μάλιστα να σκοράρει. Η Yeovil,όμως έχασε το ματς μέσα από τα χέρια της αφού η Derby με goal στο 87 και 90+5′ έκανε την επική ανατροπή (3-2).

O  Matthew Pennington έπαιξε βασικός στην  εντός έδρας ήττα της Tranmeere από την Rotheram.O Matthew Kennedy αντικαταστάθηκε στο 78ο λεπτό, έχοντας ξεκινήσει βασικός.

O αγώνας της Northampton του Hallam Hope αναβλήθηκε.

Ο Chris Long  αγωνίστηκε βασικός για 60 λεπτά στην βαριά εκτός έδρας ήττα της MK Dons από την Carlisle.

O Τyias Browning έκατσε στον πάγκο στο 0-0 της Wigan  με την Middlesprough.

H Woking του Mason Springthrope δεν είχε αγώνα μεσοβδόμαδα!